Jestem zwykłą 17 letnią dziewczyną, siostrą Louisa Tomilson'a. Tak tego geja z boys bendziku.
Ha ha no wiem, że nim nie jest, ale każda jego fanka i anty fani tak uważają. Teraz sobie siedzę i czekam, aż ten mój kochany braciszek po mnie przyjedzie. Czujecie ten sarkazm c'nie? A tak wgl mam na imię Darcy i dziś wychodzę z kliniki odwykowej.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz